Komt u er zonder bewindvoerder ook niet meer uit?

Een van mijn slechtste eigenschappen is dat ik totaal niet goed met geld kan omgaan. Dit is helaas zo erg geworden dat ik erg in de schulden ben geraakt. Altijd als ik iets zie in de winkel dan ben ik echt van mening dat ik het nodig heb of nodig zal hebben in de toekomst. Hierdoor staat mijn hele huis vol spullen en heb ik geen geld meer op de bank. Vriendinnen en familie van mij zien dit bij mij als een serieus probleem en willen dat ik actie ga ondernemen. Zelf vind ik de nood nog niet enorm hoog maar ik snap wel wat ze bedoelen. Zo heb ik wel eens geprobeerd om een kasboekje bij te houden. Ik schreef dan dagelijks op wat ik precies had gekocht en hoeveel euro mij dit heeft gekost. Een groot nadeel hiervan voor mij was dat ik stiekem bepaalde dingen niet opschreef of sommige artikelen die ik echt graag wilde kocht van geld wat ik nog had liggen of ergens vond. Uiteindelijk ben ik wel op google gaan zoeken of meer mensen kampen met zo een dergelijk probleem. Gelukkig was dit het geval. Op veel fora zag ik dat er meer vrouwen waren met een zogeheten gat in hun hand. Toch kreeg ik het idee dat het in mijn geval wel allemaal iets erger en serieuzer was dan bij hen. Ik zit immers in de schulden en de vrouwen die ik op de fora sprak zeiden hier niets over. Ik ben toen op google gaan zoeken naar eventuele oplossingen voor mijn probleem. Ik stuitte toen op het begrip bewindvoerder, op de site eersterechtshulp.nl. Een bewindvoerder is iemand die mijn geldzaken zou kunnen gaan beheren wanneer ik daar zelf niet meer goed voor kan zorgen. Het is aan de rechter om in zo een situatie een bewindvoerder te benoemen en ook deze rechter zal gaan controleren of de bewindvoerder het beheren van de geldzaken goed doet. Via deze site zag ik dat ik een gratis gesprek kon aanvragen als ikzelf of iemand in mijn omgeving bewind voering nodig heeft.

Bewindvoerder helpt met beheren geldzaken

Ik vond het erg fijn dat via de site eersterechtshulp.nl een gratis gesprek werd aangeboden met een bewindvoerder. Ik kon via een formulier dit gratis gesprek aanvragen en er zou binnen 24 uur contact met me worden opgenomen. Ik las op de site dat ze erg veel ervaring hebben op het gebied van bewindvoering en dat er meer dan 3000 aanvragen per jaar waren, dit deed mij erg goed om te horen. Ik heb via deze site een fijn gesprek gehad met een bewindvoerder en hij heeft mij goed verder geholpen.

Fijn contact via een fijne site

Als u net als ik een gratis gesprek zou willen met een bewindvoerder dan raad ik u dat van harte aan. Dit gaat als volgt:

  • Ga naar de website eersterechtshulp.nl
  • Vul het formulier in voor een gratis gesprek
  • Binnen 24 uur zult u reactie krijgen.

Heel veel succes met het gesprek en ik hoop dat u net als ik het ook prettig vond dat u een gratis gesprek kon krijgen via deze site.